Valentinovo, praznik ljubavi, obilježile su članice Udruge žena Preslica Sračinec na sebi svojstven način.
– Naša udruga nastoji svaki praznik obilježiti s mještanima općine Sračinec. Naše članice cijeli su siječanj i veljaču heklale srčeka koje smo podijelili prolaznicima, a ponudili smo ih i kolačima i čajem. – izjavila je predsjednica udruge Stanka Miko.










![[FOTO] Park Velika Graba bio je središte vina, zabave i izbora za Miss Varaždinske županije](https://sracinec.hr/wp-content/uploads/2026/06/221-20260606-20_10_32__ZVMK3015-100x70.jpg)