Oldtimer klub Varaždin 2, u nedjelju, 25. kolovoza, organizirao je 19. Oldtimer biciklijadu koja je ujedno bila i treća takva međunarodna biciklijada ovog kluba. Biciklisti su se sa svojim vremešnim dvokotačnim ljubimcima okupili na Franjevačkom trgu, zatim krenuli prema Novoj Vesi i Sračincu, a cilj je ponovo bio u Varaždinu.
Na većini ovih točaka biciklisti su imali pauzu uz okrepu, a tako je bilo i u Sračincu gdje su ih dočekali i počastili ispred Doma kulture.










![[FOTO] Park Velika Graba bio je središte vina, zabave i izbora za Miss Varaždinske županije](https://sracinec.hr/wp-content/uploads/2026/06/221-20260606-20_10_32__ZVMK3015-218x150.jpg)


![[FOTO] Park Velika Graba bio je središte vina, zabave i izbora za Miss Varaždinske županije](https://sracinec.hr/wp-content/uploads/2026/06/221-20260606-20_10_32__ZVMK3015-100x70.jpg)
